Smashing Invoice (1.0.0) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Edit
hr: Uredi

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: None
hr: Nema

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: Email
hr: E-pošta

en: Amount
hr: Iznos

en: Address
hr: Adresa

en: January
hr: siječnja

en: February
hr: veljače

en: March
hr: ožujka

en: April
hr: travnja

en: May
hr: svibnja

en: June
hr: lipnja

en: July
hr: srpnja

en: August
hr: kolovoza

en: September
hr: rujna

en: October
hr: listopada

en: November
hr: studenog

en: December
hr: prosinca
