Smashing Invoice (1.0.0) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Download
jv: Undhuh

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: January
jv: Januari

en: February
jv: Pébruari

en: March
jv: Maret

en: May
jv: Mei

en: June
jv: Juni

en: July
jv: Juli

en: August
jv: Agustus

en: September
jv: Séptémber

en: October
jv: Oktober

en: November
jv: Nopémber

en: December
jv: Désémber
