Smashing Invoice (1.0.0) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Monthly
ka: ყოველთვიური

en: None
ka: არცერთი

en: Add
ka: დამატება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: January
ka: იანვარი

en: February
ka: თებერვალი

en: March
ka: მარტი

en: April
ka: აპრილი

en: May
ka: მაისი

en: June
ka: ივნისი

en: July
ka: ივლისი

en: August
ka: აგვისტო

en: September
ka: სექტემბერი

en: October
ka: ოქტომბერი

en: November
ka: ნოემბერი

en: December
ka: დეკემბერი
