Smashing Invoice (1.0.0) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: None
lt: Joks

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Email
lt: El. paštas

en: Amount
lt: Suma

en: Address
lt: Adresas

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: custom
lt: savitas

en: Account number
lt: Sąskaitos numeris
