Smashing Invoice (1.0.0) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Edit
lv: Labot

en: Hourly
lv: Ik stundu

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: None
lv: Nav

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: Email
lv: E-pasts

en: Amount
lv: Summa

en: Address
lv: Adrese

en: January
lv: Janvāris

en: February
lv: Februāris

en: March
lv: Marts

en: April
lv: Aprīlis

en: May
lv: Maijs

en: June
lv: Jūnijs

en: July
lv: Jūlijs

en: August
lv: Augusts

en: September
lv: Septembris

en: October
lv: Oktobris

en: November
lv: Novembris

en: December
lv: Decembris

en: Phone Number
lv: Telefona numurs
