Smashing Invoice (1.0.0) - en to mr translation catalogue (23 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Edit
mr: संपादन

en: Hourly
mr: ताशी

en: Monthly
mr: मासिक(Monthly)

en: None
mr: काहीच नाही

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Email
mr: ईमेल

en: Address
mr: पत्ता

en: January
mr: जानेवारी

en: February
mr: फेब्रुवारी

en: March
mr: मार्च

en: April
mr: एप्रिल

en: May
mr: मे

en: June
mr: जून

en: July
mr: जूलै

en: August
mr: ऑगस्ट

en: September
mr: स्पटेंबर

en: October
mr: ओक्टोंबर

en: November
mr: नोव्हेंबेर

en: December
mr: डिसेंबर
