Smashing Invoice (1.0.0) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Download
nl: Downloaden

en: Edit
nl: Bewerken

en: Hourly
nl: Elk uur

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: None
nl: Geen

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Email
nl: E-mail

en: Amount
nl: Bedrag

en: Address
nl: Adres

en: January
nl: januari

en: February
nl: februari

en: March
nl: maart

en: April
nl: april

en: May
nl: mei

en: June
nl: juni

en: July
nl: juli

en: August
nl: augustus

en: September
nl: september

en: October
nl: oktober

en: November
nl: november

en: December
nl: december

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: custom
nl: aangepast

en: Total Amount
nl: Totaalbedrag

en: Account number
nl: Rekeningnummer

en: Invoice Number
nl: Factuurnummer
