Smashing Invoice (1.0.0) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Download
oc: Telecargament

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Amount
oc: Montant

en: Address
oc: Adreça

en: January
oc: Genièr

en: February
oc: Febrièr

en: March
oc: Març

en: April
oc: Abril

en: May
oc: Mai

en: June
oc: Junh

en: July
oc: Julhet

en: August
oc: Agost

en: September
oc: Setembre

en: October
oc: Octobre

en: November
oc: Novembre

en: December
oc: Decembre
