Smashing Invoice (1.0.0) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Download
sk: Prevziať

en: Edit
sk: Upraviť

en: Hourly
sk: Každú hodinu

en: Monthly
sk: Mesačne

en: None
sk: Žiadne

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: Email
sk: E-mail

en: Amount
sk: Množstvo

en: Address
sk: Adresa

en: January
sk: január

en: February
sk: február

en: March
sk: marec

en: April
sk: apríl

en: May
sk: máj

en: June
sk: jún

en: July
sk: júl

en: August
sk: august

en: September
sk: september

en: October
sk: október

en: November
sk: november

en: December
sk: december
