Smashing Invoice (1.0.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Edit
th: แก้ไข

en: Monthly
th: รายเดือน

en: None
th: ไม่มี

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Email
th: อีเมล

en: Address
th: ที่อยู่

en: May
th: พ.ค.

en: Phone Number
th: หมายเลขโทรศัพท์
