Smileys Field (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: List
id: Daftar

en: Description
id: Deskripsi

en: Weight
id: Bobot

en: Category
id: Kategori

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambah

en: Visibility
id: Visibilitas
