Smileys Field (1.0.0-beta2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: List
am: ዝርዝር

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Save
am: አስቀምጥ
