Smileys Field (1.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: List
ar: لائحة

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Category
ar: التصنيف

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Visibility
ar: الرؤية
