Smileys Field (1.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Category
az: Kateqoriya

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: Visibility
az: Görünüş
