Smileys Field (1.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Smiley
bo: རྣམ་འགྱུར
