Smileys Field (1.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Category
bs: Kategorija

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Visibility
bs: Vidljivost
