Smileys Field (1.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: List
cs: Seznam

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Category
cs: Kategorie

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Smiley
cs: Smajlík
