Smileys Field (1.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Category
el: Κατηγορία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Visibility
el: Ορατότητα
