Smileys Field (1.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Category
fi: Kategoria

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Smileys
fi: Hymiöt

en: Smiley
fi: Hymiö
