Smileys Field (1.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն
