Smileys Field (1.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: List
ja: リスト

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Category
ja: カテゴリー

en: Save
ja: 保存

en: Add
ja: 追加

en: Image Path
ja: 画像URL

en: Visibility
ja: 閲覧の制限
