Smileys Field (1.0.0-beta2) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Category
os: Категори

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау
