Smileys Field (1.0.0-beta2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Category
ta: பிரிவு

en: Save
ta: சேமி

en: Add
ta: சேர்

en: Visibility
ta: பார்க்கக்கூடிய நிலை
