Smileys Field (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Category
eo: Kategorio

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu

en: Visibility
eo: Videbleco
