Smileys Field (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Category
eu: Kategoria

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna
