Smileys Field (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: List
mr: यादी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Category
mr: वर्ग

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा
