Smileys Field (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Category
ne: वर्ग

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Visibility
ne: दर्शनीयता
