Smileys Field (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: List
oc: Listar

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Category
oc: Categoria

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: Visibility
oc: Visibilitat
