Smileys Field (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Category
te: వర్గం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు
