MailUp SMS (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: List
da: Vis

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Password
da: Adgangskode

en: Client ID
da: Klient ID

en: Account
da: Konto

en: Access keys
da: Adgangsnøgler
