MailUp SMS (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: List
gl: Lista

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Password
gl: Contrasinal

en: Account
gl: Conta
