MailUp SMS (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Username
my: အမည်

en: List
my: စာရင်း

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Password
my: စကားဝှက်
