MailUp SMS (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: List
ne: सूचि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Account
ne: खाता
