MailUp SMS (8.x-1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Account
pa: ਅਕਾਊਂਟ
