MailUp SMS (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: List
ru: Список

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Password
ru: Пароль

en: Client ID
ru: ID клиента

en: List ID
ru: Номер списка

en: Account
ru: Учётная запись

en: Access keys
ru: Ключи доступа
