MailUp SMS (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Account
ta: கணக்கு
