SMS Android send message (1.0.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Author
bg: Автор

en: Edit
bg: Редактирай

en: Number
bg: Число

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Authored on
bg: Написано на
