SMS Android send message (1.0.0) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Author
bn: লেখক

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Message
bn: বার্তা

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে
