SMS Android send message (1.0.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Author
is: Höfundur

en: Edit
is: Breyta

en: Number
is: Númer

en: Message
is: Skilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Custom
is: Sérsniðið
