SMS Android send message (1.0.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Author
pt: Autor

en: Edit
pt: Editar

en: Number
pt: Número

en: Message
pt: Mensagem

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: View
pt: Mostrar

en: Custom
pt: Personalizado

en: Authored on
pt: Criado em

en: Changed
pt: Alterado
