SMS Android send message (1.0.2) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: Edit
ar: تحرير

en: Number
ar: رقم

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Custom
ar: مخصص

en: Fields
ar: الحقول

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: Template
ar: القالب

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Changed
ar: تم التغير

en: @argument title
ar: عنوان @argument

en: @argument input
ar: مُدخل @argument
