SMS Android send message (1.0.2) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Number
bs: Broj

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Fields
bs: Polja

en: Arguments
bs: Argumenti

en: Authored on
bs: Napisano

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci
