SMS Android send message (1.0.2) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Author
gu: લેખક

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Changed
gu: બદલ્યું
