SMS Android send message (1.0.2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Arguments
ps: استدلالونه
