SMS Android send message (1.0.2) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Author
uk: Автор

en: Edit
uk: Редагувати

en: Number
uk: Число

en: Message
uk: Повідомлення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Custom
uk: Власний

en: Fields
uk: Поля

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Template
uk: Шаблон

en: Authored on
uk: Створено

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Changed
uk: Змінено

en: token
uk: замінник

en: @argument title
uk: @argument заголовок

en: @argument input
uk: @argument введення
