SMS Android send message (1.0.3) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Author
af: Outeur

en: Edit
af: Wysig

en: Number
af: Getal

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Authored on
af: Geskep op
