SMS Android send message (1.0.3) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Author
ht: Otè

en: Message
ht: Mesaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: Changed
ht: Chanje
