SMS Android send message (1.0.3) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Author
ka: ავტორი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Number
ka: რიცხვი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Fields
ka: ველები

en: Arguments
ka: არგუმენტები

en: Authored on
ka: დაიწერა
