SMS Android send message (1.0.3) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Author
sv: Författare

en: Edit
sv: Redigera

en: Number
sv: Tal

en: Message
sv: Meddelande

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Custom
sv: Anpassad

en: Fields
sv: Fält

en: Arguments
sv: Argument

en: Template
sv: Mall

en: Authored on
sv: Författad

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Changed
sv: Ändrad

en: token
sv: ersättningstecken

en: @argument title
sv: Titel för @argument

en: @argument input
sv: Inmatning för @argument
