SMS Android send message (1.0.3) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Author
tr: Yazar

en: Edit
tr: Düzenle

en: Number
tr: Sayı

en: Message
tr: İleti

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Custom
tr: Özel

en: Fields
tr: Alanlar

en: Arguments
tr: Değişkenler

en: Template
tr: Şablon

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Changed
tr: Değişti

en: @argument title
tr: @argument başlığı

en: @argument input
tr: @argument girdisi
